Genesis it school
Study Buddy
Ми зібрали перелік корисних матеріалів, які допоможуть підвищити продуктивність у період карантину і не тільки
Статті
Корисні статті від Genesis
Команда Genesis має унікальну експертизу в розробці продуктів, аналітиці, залученні та утриманні користувачів. Дізнавайтеся більше про життя компанії та успішний досвід реалізації проєктів від топ-менеджерів.

Розбираємо поняття маркетингу, його основні завдання, джерела трафіку та вплив на бізнес.

У статті ви дізнаєтеся, у чому полягають переваги та недоліки інтернет-реклами, які існують види реклами, таргетингу та медіабаїнгу.

Как сделать карьеру в IT людям из финансов, основываясь на личном примере CEO одного из проектов Genesis.

Основные направления Genesis – медиа, мобильные приложения, доски объявлений и инвестиционный фонд.

Что такое политики платформ, кому это нужно и кто за ними следит.

Цікаві матеріали про продуктову аналітику
Продуктова аналітика — це основа успішного бізнесу. Від неї залежить бачення ринку і в кінцевому підсумку виживання продуктів, які створює компанія. Чим досконаліше вона налаштована, тим швидше команди можуть реагувати на важливі сигнали і тим ефективнішим є їхні рішення. Дізнавайся більше у нашій підбірці.

Идеальный процесс проведения A/Б-тестов, которым мы делимся в рамках этой статьи.

В настоящее время Байесовские методы активно используются в самых различных областях знаний. Однако не так много людей имеют представление о том, что же это такое и зачем это нужно.

There are bandit algorithms that account for statistical significance.

Делимся секретными приемами исследования аудитории проекта.

В чем состоит суть когортного анализа и чем метрики роста отличаются от метрик продукта.

Bayesian Methods for Hackers is designed as an introduction to Bayesian inference from a computational/understanding-first, and mathematics-second, point of view.

Відеотека Genesis
Як визначити A-ha момент в продукті та пріоритезувати завдання

Введення в aha-який момент на прикладі Facebook. Чому aha-який момент такий важливий? Ключові елементи aha-моменту: N дій, M днів. Розбір кейсу: які сирі дані потрібні, предкалькуляція (на DAX), що таке venn-діаграма, пост-калькуляція aha-моменту, як прийняти правильне рішення. Навіщо, що і як потрібно пріоритезувати та що ми отримуємо в підсумку.
Genesis Product Meetup
Павло Левчук, Senior Product Owner в SocialTech | Тимур Олександров, Product Manager в GMEM
Open Data Science Meetup by Genesis and ODS.ai.
Ruslan Kuprieiev, Software Engineering Team Lead DVC.org | Dmitry Danevskiy, ML Research Engineer Respeecher | Vlad Krylov, Computer Vision/Backend Engineer MaritimeAI
Open Data Science Meetup

Як всередині працює машинний переклад, системи питання-відповідь. Як відбувається версіонування даних і процес розробки (пайплайн) навчання простих моделей машинного навчання та нейронних мереж. Як працюють системи розпізнавання затонулих великих предметів, сегментації льоду і не тільки.

Навіщо бізнесу працювати з медіа і як робити це ефективно?

Головний редактор AIN.UA, у минулому журналіст Forbes ділиться своїм досвідом роботи у медіа. Чому комунікація з медіа така важлива? Які формати співпраці обирати і як бути в ЗМІ постійно? Як завжди генерувати цікаві теми? Особливості роботи редакції. Мінімальний перелік речей для регулярного потрапляння в медіа.
Ілля Кабачинський про роботу бізнесу з медіа
Ілля Кабачинський, головний редактор AIN.UA
Перелік рекомендованих книг